O nas

Zespół 4lease.com.pl to ludzie pracujący w branży finansowej od lat. Zdecydowaliśmy się pracować na własny rachunek czego efektem jest grupa 4lease. Dotychczas reprezentując jedną tylko firmę nie mogliśmy, powiedzieć klientowi iż nasza oferta jest najkorzystniejsza, mając świadomość innych rozwiązań na rynku. Teraz możemy pracować bardziej elastycznie, a przede wszystkim  uczciwie wobec Ciebie.

Zaoszczędź swój czas. Dzięki porozumieniom partnerskim z wieloma instytucjami Finansowymi (a będzie ich jeszcze więcej), dajemy Ci przekrój ich ofert przy kontakcie tylko z jednym (naszym) przedstawicielem.

Wynegocjujemy dla Ciebie większy rabat u sprzedawcy. Jak? Przez wiele lat pracowaliśmy w oparciu właśnie o dostawców, to oni byli naszym targetem. Przez lata wypracowaliśmy odpowiednie relacje, a skala wspólnych transakcji pozwala obniżyć im cenę. (Ich listę możesz obserwować na naszej stronie- sukcesywnie będziemy ją uzupełniać- a potwierdzeniem współpracy jest nasze logo na ich stronach).

Wysoka jakość obsługi oraz indywidualne podejście do klienta- slogan wszędzie powielany?. „Zaufali nam” to zakładka która udowadnia iż w naszym przypadku nie są to puste słowa.

Planując jakąkolwiek inwestycję w swojej firmie, rozważ nasze propozycje leasingowe.

Jak działamy?

Jak dzialamy Jak dzialamy